قوانین و اساسنامه انجمن


با سلام . از این که این انجمن را برای مشاهده و فعالیت خود انتخاب کردید خوشحالیم و به شما خوش آمد می گوییم .

این انجمن به منظور ایجاد فضای مناسب برای ارایه و پرداختن به مطالب مفید و با کیفیت در زمینه های مختلف ایجاد شده با محتوای فارسی . و هدف آن به وجود آمدن یک مرجع مناسب و ارزشمند هست.

از کلیه کاربران عزیز درخواست می گردد با رعایت موارد ذیل ما را در فراهم آوردن فضایی دوستانه و مناسب (از هر جهت ) یاری فرمایند :

1.هر مطلب صرفا بيانگر نظر و عقيده نويسنده آن است و بيانگر نظر و عقيده مسئولان انجمن و يا تفکر حاکم بر اين انجمن نيست. بديهی است مسئوليت تمامی مطالب و نوشته ها بر عهده شخص نويسنده آنهاست.

2. احترام به کاربران و مدیران سایت، حفظ روحیه دوستی و رعایت حقوق دیگران، شرط ادامه فعالیت در یک محیط عمومی مجازی مانند فروم است.

3. کاربران می بایست در هنگام ثبت نام از کلمات مناسب برای نام کاربری و نیز تصاویر مناسب برای آواتار و در امضا استفاده کنند استفاده از کلمات یا تصاویر رکیک و نامناسب در پروفایل کاربر (شامل نام کاربری، آواتار، امضا و ...) همچنین در نوشته ها و تاپیکها تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.

4.هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را داشته و در صورت فعالیت یک کاربر با دو اکانت هر دو اکانت محدود یا حذف خواهد شد.

5.بحث در مورد دين، سياست، مذهب، مقدسات و مسایل مربوطه در هر نوع و روش آن (چه موافق و چه مخالف) ، هيچ كمكي در راستاي نيل به اهداف فني سايت ننموده و تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.

لطفاْ در زمان مطرح كردن مطلبي در انجمنها ، به مسايل و قوانين جمهوري اسلامي احترام بگذاريد و از قرار دادن مطالب و تصاوير مخالف با آن جداْ خودداري فرماييد.هرگونه بحث سیاسی یا هرگونه بحثی که شبهه سیاسی بودن داشته باشد و بی احترامی به ادیان و قومیت ها و طرفداران آنها و به هر نحو ممنوع است.

6.انتخاب عناوین مناسب برای بحث ها و تاپیکها، نوشتن مطالب به فارسی و درج لینک مرجع در هنگام نقل قول از سایت دیگر، شروع بحث (تاپیک) در بخش (فروم) مناسب، از وظایف مهم کاربران است. ارسال تاپیکهای مشابه، انحراف موضوع تاپیک و نوشتن مطالب غیر مرتبط با موضوع مورد بحث مجاز نیست. همچنین هر تاپیک را فقط در یک فروم (مناسب موضوع تاپیک) بنویسید.

7. طبق قوانین مالکیت مادی و معنوی نرم افزارهای دارای حق کپی رایت، معرفی، نشر و یا ارسال موضوعات مرتبط با Ware z بمعنای عام آن (نرم افزارهای کرک شده) و بحث در مورد راه های عبور از فیل*تر، نرم افزارهای فیل*ترشکن به هرشکل در انجمنها ممنوع است.

8. مسئوليت تمامي فايلها و يا تصاوير و ... كه از طريق سايت رد و بدل ميشوند بر عهده كاربر فرستنده ميباشد و سايت در قبال اين گونه مسايل هيچ تعهدي در زمينه سالم بودن آنها، ويروسي نبودن آنها و ... ندارد.

منازعات و مشکلات شخصی خود را خارج از فروم حل کنید.برای گرفتن پاسخ . . سولات خود را در انجمن ها مطرح کنید وموارد امنیتی را در مورد ارتباط با سایرکاربران رعایت کنید .. سايت هيچ گونه تعهدي در مقابل بوجود آمدن مشكالات احتمالي نخواهد داشت.

9. از نوشتن تاپیک ها . مطالب و یا نامه هاي تجاري و يا تبليغات تجاري پرهيز كنيد.در صورت مشاهده بدون اخطار قبلی اکانت خاطی حذف خواهد شد.

10.آواتار و امضای کاربران باید مطابق قوانین مطرح شده در مورد امضا باشد. امضاهای نا مناسب بدون اطلاع قبلی حذف می شوند.

11. از ارسال مطالب تکراری خود داری کنید و پیش از ایجاد هرتاپیک و مبحث جدید در انجمن جستجو نمایید. حق حذف یا انتقال یک نوشته یا تاپیک، بدون دلیل و اطلاع قبلی برای ادمین و مدیران سایت محفوظ است. که البته در صورت تمایل، می توانند در آن مورد توضیح یا اخطار دهند.

12. لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گيري الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي کاربر سوال کننده شود خودداري فرماييد. اين را بدانيد که اين سايت محل آموزش است و کساني هستند که سوالهايشان بسيار ابتدايي مي باشد. لذا از به کارگيري کلماتي که باعث شود کاربر به جاي گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکيداً خودداري فرمايید.

13. در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آميز، توهين آميز وموارد مشـابه و کلا هـر گونه تخـلف از مـوارد این قـانـون از درگیری مســتـقیم با کاربر مربوطه خــود داری کنید در این موارد فـقـط از دکـمــه ای کــه برای همین منظور زیر نوشته هر نفر آمده (Report Bad Post) استفاده کنید.

14.رعایت قوانین فوق برای کلیه کاربرانی که ثبت نام می کنند الزامی است.با خواندن اين قوانين و ثبت نام در انجمن شما مسئوليت رفتار و ارسالهاي خود را در سايت به عهده خواهيد گرفت.

امیدوارم با به کارگیری قوانین سایت که برای حفظ نظم و بهبود انجمن و رضایت شما کاربران گرامی در نظر گرفته شده و

احترام به یکدیگرشاهد فعالیت های خوب و ارزشمندتان باشیم و با ایجاد یک فضای صمیمی و گسترش دوستی ها از بودن در

فروم لذت ببرید و ساعات خوشی داشته باشید.

انجمن گلزریون .