Recent Blogs Posts

 1. Restore SQL and VM in Azure (Disaster Recovery Plan)

  Restore SQL and VM in Azure (Disaster Recovery Plan) :

  Written by: Mohsen Pourghorbani Dinachali ( 31-01-2021)

  Note: In this scenario we used Azure “Recovery Service Vault” for backup the SQL and VM. Our SQL doesn’t have “Log Backup” and also, we do not have “Transactions” in the database.

  Restoring SQL:

  1.Log in to Azure portal (https://portal.azure.com)
  2. Choose the correct Subscription
  3. Go to the Correct “Resource Group”
  4. Click on the correct “Recovery

  ...
 2. تجربه کاریابی در استرالیا - مهاجرت, سیر خاور

  تجربه کاریابی در استرالیا - مهاجرت, سیر خاور.

  می خوام تجربه کاریابی خودم رو به اشتراک بذارم.
  برای کاریابی ابتدا باید رزومه خوب داشت که منجر به مصاحبه بشه و سپس مصاحبه خوب که منجر به آفر. در نتیجه برای انجام یه کار بزرگ مثل استخدام در استرالیا باید به مراحل کوچک تر کار رو تقسیم کرد. ( یک اصل برای انجام کارهای بزرگ تقسیمش به مجموعه اهداف کوچک تر هست ).  در ایران برای تایید ACS که مربوط به آی تی میشه رزومه نوشته بودم که توسط وکیل مهاجرتی
  ...
 3. +7 ielts آیلتس بالاتر از 7 و تجربه آزمون

  با توجه به اینکه برای گرفتن آیلتس 7 و بالاتر در هر چهار مهارت ( Listening,Reading,Writing,Speaking) از منابع مختلفی در اینترنت استفاده کرده ام می خواستم پس از اخذ نمره مورد نظر تجربیات خودم را منتشر کنم تا به نوعی ادای دین باشد و شاید تجربه من و یا زاویه دید من برای کسی بتونه مفید باشه. اما عنوان اینکه 9 بار در امتحان شرکت کردم و بیش از یک سال تلاش مداوم شاید آن قدر ها امیدوار کننده نباشد اما به هر حال تجربه هست.
  سعی می کنم به طور خلاصه ...
  تصاویر کوچ فایل پیوست فایل های پیوست شده
 4. سفر به ترکیه استانبول بخش چهارم - عکس ها Istanbul

  این قسمت بخش چهارم و در واقع آخرین بخش این سفرنامه هست برای شروع می توانید به " سفر به استانبول ترکیه - بخش نخست " مراجعه نمایید و سایر عکس ها هم در "بخش دوم " و "بخش سوم " قابل دسترسی اند. هدف هم صرفا تقسیم کردن قسمتی از تجربه این سفر هست با شما بازدید کننده گرامی. عکس ها هم با دوربین Canon 1000D و موبایل سامسونگ Galexy note 4 گرفته شده اند(به خاطر همین در دو سایز متفاوت اند ).
  دیگه شماره لنزها و نوع فیل تر ها ضرورت ندارد. این توضیح را هم بدهم که هدفم ...
 5. سفر به ترکیه استانبول بخش سوم - عکس ها Istanbul

  برای مطالعه شروع سفرنامه می توانید به " سفر به ترکیه - استانبول - بخش نخست " مراجعه نمایید همین طور در قسمت "سفر به ترکیه استانبول بخش دوم " قسمتی از عکس ها را قرار دادم و در این بخش ادامه عکس هایی که گرفتم را با شما به اشتراک می گذارم و به نوعی قسمتی از جذابیت های بصری این سفر را با شما تقسیم می کنم :
  (برای دیدن عکس ها در سایز بزرگتر روی آنها کلیک کنید )  برج گالاتا در استانبول
  (Galata Tower ) در ابتدای صبح ...
صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین