صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: نظر ايده و پيشنهادات

AliMH
    Guest

نظر ايده و پيشنهادات

خوب دوستان ايده هاي خودشونو درباره پيشرفت اين انجمن در همين جا اعلام كنند.

mhamedm2008
    Guest
    بخش پلاگین و هک ها خیلی کم فعالیت هست
    پیشنهاد می کنم که روزانه پلاگین های جدید و کاربردی در آن معرفی بشه
    با تشکر

Sharim
    Guest
    مگه این جا پیزی هم داره ؟ نکنه من نمیتونم بقیه بخش ها رو ببینم ؟ یا شاید هم تمام مطالب حذف شده ؟
    به هر حال...

بابا یکی مثل من این همه دنبال یه سرور vb هستم پولشو ندارم که راهش بندازم اونوقت شما این جا رو درست کردید الان 1 ساله هیچ پستی توش ندادید ؟!!
    چرا ؟
    ویرایش توسط Mohsen : 07-19-2008 در ساعت 07:56 PM دلیل: ادغام پست ها و انتقال به بخش مربوطه

omid
    Guest
    با عرض سلام خدمت شما و خسته نباشید
    اگر ممکن است دیوان خاکشیر را برایم به ایمیلم بفرستید

برای دانلود دیوان خاکشیر اصفهانی روی لینک کلیک کنید. ضمن اینکه همین الان هم بررسی شد و فایل و لینک مشکلی ندارند . و به راحتی می توانید دانلود نمایید.

نظر ايده و پيشنهادات

چرا شعر هايي كه دانلود ميكنيم به اجرا در نمي ايند
    ویرایش توسط Mohsen : 09-11-2008 در ساعت 12:33 PM دلیل: انتقال به تاپیک مربوطه !!!

پاسخ : نظر ايده و پيشنهادات

برای استفاده از دیوان شعرها ابتدا باید آنها را ازحالت فشرده ( zip) خارج کنید. ضمنا فایل ها به شکل pdf هستند و حتما برای استفاده باید نرم افزار Adobe Acrobat reader را بر روی کامپیوتر خود نصب داشته باشید.
    ضمنا برای دانلود فایل ها هرگز نباید از پر*اک*سی یا ف ی ل *شک*ن استفاده کنید !! وگرنه فایل ها بعد از دانلود قابل استفاده نخواهند بود. ضمن اینکه بهتر است برای دانلود از نرم افزارهایی نظیر "دانلود منیجر" و غیره استفاده نکنید.

**** لطفا به طور معمولی دانلود و استفاده کنید !! ****

darklord
    Guest

محسن جان من هم به نوبه ی خودم بازگشایی مجدد وب سایت رو تبریک میگم.

یه پیشنهاد هم داشتم، اگه بشه بخش vBulletin فقط برای کاربرای با بیش از 10 پست قابل دیدن باشه دیگه نه vBulletin.org متوجه میشه، نه گوگل و یاهو و ... اون صفحات خاص رو ایندکس میکنند.

البته این فقط یه پیشنهاده

لازمه از محبت ها و تلاش های دوستان خوبم که منجر به بازگشایی مجدد انجمن و انتقال به سرور جدید شد تشکر کنم.

از بهمن عزیز و شاهد عزیز که بیشترین زحمات را متقبل شدند. همین طور ازتیم فنی پرشین تولز.
    .

Bookmarks

قوانین ارسال