صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: نظر ايده و پيشنهادات

پاسخ : نظر ايده و پيشنهادات

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    محسن جان من هم به نوبه ی خودم بازگشایی مجدد وب سایت رو تبریک میگم.
    یه پیشنهاد هم داشتم، اگه بشه بخش vBulletin فقط برای کاربرای با بیش از 10 پست قابل دیدن باشه دیگه نه vBulletin.org متوجه میشه، نه گوگل و یاهو و ... اون صفحات خاص رو ایندکس میکنند.

البته این فقط یه پیشنهاده
    خیلی ممنونم. در مورد بخش ویبالتین راستش تصمیم نهایی این هست که در انجمن نباشه ! اعتقاد خودم هم این هست که یا کاری انجام نشه یا اگر قرار هست انجام بشه با کیفیت قابل قبولی باشه . یک دلیل اینکه اینجا در طول یکسال گذشته مانند خیلی از انجمن های دیگه شلوغ نشده همین حساسیت روی انجمن هست . درسته که فروم شخصیت حقوقی داره و بایدیک مکان عمومی با فضای آزاد و راحتی برای گفتگو و تبادل اطلاعات پیرامون موضوعات خاص باشه . اما اون قسمتی که شامل مسئولیت شخصی ( ناشی از مالکیت خصوصی ) میشه تا به امروز نتونستم خودم را راضی کنم که به هر طریق فقط انجمن گسترش پیدا کنه _ بدون در نظر گرفتن محتوا و جهت فعالیت ها _ و تعداد کاربران زیاد بشه.

هنوز هم امید دارم و معتقدم با حضور دوستان ارزشمندی چون شما این انجمن می تونه مسیر متفاوتی نسبت به سایر فارم های ایرانی داشته باشه .

و ممنونم از حضور تون و پیشنهادی که فرمودید.

موفق باشید.

klak
    Guest

از کتابهای الکترونبکی ارائه شده ممنونم

کاربر افتخاری kavehn آواتار ها
    نوشته
    196

پاسخ : تشکر

سلام
    وقتی روی شماره پست کلیک می کنم، به جای تک پست، تمام صفحه را دوباره می آورد. لطفا بررسی بفرمایید

بهترین آرزوها

پاسخ : تشکر

بله تمام صفحه را نمایش می دهد اما تمرکز را روی پست مورد نظر می گذارد و آن را در وسط صفحه نمایش می دهد.
    این مورد از تغییرات ورژن 4 ویبالتین هست
    و ویژگی آن برای بهتر شدن وضعیت در موتورها ی جستجو هست

پاسخ : نظر ايده و پيشنهادات

سلام من یکی از اعضای جدیدالورود هستم اگه میشه آهنگ و کلیپ های خواننده ها رو هم برای دانلود بزارین چه اشکالی داره؟؟؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط Rasam : 08-12-2012 در ساعت 03:50 AM

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

Bookmarks

قوانین ارسال