سفرنامه ها - Travel - Itinerary

travel advise - مسافرت ها

1. سفر به ترکیه استانبول بخش چهارم - عکس ها Istanbul

این قسمت بخش چهارم و در واقع آخرین بخش این سفرنامه هست برای شروع می توانید به " سفر به استانبول ترکیه - بخش نخست " مراجعه نمایید و سایر عکس ها هم در "بخش دوم " و "بخش سوم " قابل دسترسی اند. هدف هم صرفا تقسیم کردن قسمتی از تجربه این سفر هست با شما بازدید کننده گرامی. عکس ها هم با دوربین Canon 1000D و موبایل سامسونگ Galexy note 4 گرفته شده اند(به خاطر همین در دو سایز متفاوت اند ).
    دیگه شماره لنزها و نوع فیل تر ها ضرورت ندارد. این توضیح را هم بدهم که هدفم ...
  2. سفر به ترکیه استانبول بخش سوم - عکس ها Istanbul

برای مطالعه شروع سفرنامه می توانید به " سفر به ترکیه - استانبول - بخش نخست " مراجعه نمایید همین طور در قسمت "سفر به ترکیه استانبول بخش دوم " قسمتی از عکس ها را قرار دادم و در این بخش ادامه عکس هایی که گرفتم را با شما به اشتراک می گذارم و به نوعی قسمتی از جذابیت های بصری این سفر را با شما تقسیم می کنم :
    (برای دیدن عکس ها در سایز بزرگتر روی آنها کلیک کنید )

برج گالاتا در استانبول
    (Galata Tower ) در ابتدای صبح ...
  3. سفر به ترکیه استانبول بخش دوم - عکس ها Istanbul

توضیحات و اطلاعت مربوط به این سفر در " بخش نخست سفر به استانبول - ترکیه " گفته شد. در ادامه فقط عکس هایی که گرفتم با شرح مختصر اینجا قرار می دهم. در نقشه ای که در بخش نخست این سفرنامه قرار دادم عمده جاهای دیدنی و تاریخی را مشخص کرده بودم و الان تصاویر مربوط به هر یک از این مکان ها در حد مقدور . استانبول جاهای دیدنی زیاد دارد و با سه روز ...
  4. سفر به ترکیه استانبول بخش نخست Istanbul

از شهرهای دنیای قدیم تفلیس رو دیده بودم و این بار فرصتی شد تا سفری کنم تنهایی به استانبول - ترکیه .
    در مورد شهرهای ترکیه و خصوصا استانبول مطلب به فارسی زیاد هست و در چند سال اخیر مقصد مسافرتی بیشتر هموطنان است به خاطر همین من دیگه مطلب تکراری نمی گم و با یه جستجوی ساده در اینترنت می تونید اطلاعات لازم با جزییات در مورد جاهای دیدنی و حتی قیمت ها و دسترسی ها را بیابید. قصدم از این نوشتار این هست که از زاویه دید من هم با من همسفر بشید و تجربه این مسافرت را هم به اشتراک بگذارم.

...
  5. ناگفته سفرنامه گرجستان - باتومی -بخش دوم

ناگفته های سفرنامه گرجستان - باتومی -بخش دوم :

باتومی بندری توریستی است و آهنگ پیشرفتش از تفلیس بیشتر . من تفلیس را بیشتر دوست داشتم ، هم به خاطر فضای تاریخی اش و هم مردم خونگرم . به علت نزدیکی باتومی با مرز ترکیه بسیاری از مردم شهرهای مرزی ترکیه برای کار به باتومی می آیند و نیز متقابل هم مردم باتومی به ترکیه می روند.

...