Common Solutions - موارد مفید

1. تجربه کاریابی در استرالیا - مهاجرت, سیر خاور

تجربه کاریابی در استرالیا - مهاجرت, سیر خاور.

می خوام تجربه کاریابی خودم رو به اشتراک بذارم.
    برای کاریابی ابتدا باید رزومه خوب داشت که منجر به مصاحبه بشه و سپس مصاحبه خوب که منجر به آفر. در نتیجه برای انجام یه کار بزرگ مثل استخدام در استرالیا باید به مراحل کوچک تر کار رو تقسیم کرد. ( یک اصل برای انجام کارهای بزرگ تقسیمش به مجموعه اهداف کوچک تر هست ).

در ایران برای تایید ACS که مربوط به آی تی میشه رزومه نوشته بودم که توسط وکیل مهاجرتی
    ...
  2. +7 ielts آیلتس بالاتر از 7 و تجربه آزمون

با توجه به اینکه برای گرفتن آیلتس 7 و بالاتر در هر چهار مهارت ( Listening,Reading,Writing,Speaking) از منابع مختلفی در اینترنت استفاده کرده ام می خواستم پس از اخذ نمره مورد نظر تجربیات خودم را منتشر کنم تا به نوعی ادای دین باشد و شاید تجربه من و یا زاویه دید من برای کسی بتونه مفید باشه. اما عنوان اینکه 9 بار در امتحان شرکت کردم و بیش از یک سال تلاش مداوم شاید آن قدر ها امیدوار کننده نباشد اما به هر حال تجربه هست.
    سعی می کنم به طور خلاصه ...
    تصاویر کوچ فایل پیوست فایل های پیوست شده
  3. کتاب تاریخی " فحشا در رشت " نوشته مهدی داودی - ایران سال 1325

دانلود کتاب تاریخی " فحشا در رشت " نگارش " مهدی داودی " - رشت -ایران سال 1325

زنده یاد مهدی داودی از بزرگان تاثیرگذار و متفکری نویسنده و اندیشمند بود که در زادگاهش شهر " رشت " زندگی می کرد. سال ها قبل یعنی در دوران راهنمایی و دبیرستان به واسطه پدرم موفق شدم که از نزدیک ایشان را ملاقات کنم. این تنها خاطره ای هست که از ایشان ...
  4. Paypal definitions اصطلاحات و کلمات پیپل درباره وضعیت پرداخت

Paypal اصطلاحات , واژه های خاص خود را دارد که اگرچه با بیشتر موسسات مالی مشترکاتی هم یافت می شود اما به هر حال لیستی از قسمتی از این کلمات در مورد وضعیت پرداخت در پی پال در زیر آمده است . منبع هم از یکی از ایمیل های پی پال هست که اخیرا دریافت کردم .

Here are some definitions to help you understand the status of a payment
    you’ve sent:

Cancelled : means you cancelled your payment, and the money was credited
    back to your account.
    ...
  5. ?Are SSL certificates realy trusted and secure

We all use SSL and digital Certificates most of the time in our everyday life ... for example checking our emails or bank accounts and .other very important affairs on internet world
    Although we all know that the security is not absolute at all,but we all trust on SSL and digital signature certificates most of the time .
    Because we trust on the Security companies that provide certificates ...

Well, to correct the above paragraph I should change the tens of the verbs !! " We had trusted before , but do not anymore
    ...