Mohsen

1. سفر به سنگاپور - بخش دوم - Singapore

برای دیدن قسمت اول توضیحات و عکس های مربوط به سنگاپور (سفر به سنگاپور - بخش نخست - Singapore ) می توانید مراجعه نمایید.

همین طور برای دیدن عکس ها در سایز بزرگتر روی آنها کلیک کنید
    .

بزرگترین چرخ و فلک دنیا در سنگاپور قرار دارد.(از چرخ و فلک لندن بزرگتر هست ) و یک دور آن حدود 30 دقیقه طول می کشد.

...
  2. سفر به سنگاپور - بخش نخست-Singapore

در ادامه سفر از مالزی (بخش1 و بخش 2 ) فرصتی شد برای سفری دو روز مفید به سنگاپور. هدفم از این متن کوتاه به اشتراک گذاشتن خاطره این سفر با شما و همین طور تعدادی از عکس هایی که خودم گرفتم.( برای دیدن تصاویر در سایز بزرگتر روی عکس ها کلیک کنید )

موضوعی که در ابتدا در مورد سنگاپور جلب توجه می کند گرانی بیش از اندازه در این شهر هست ... طبق بررسی اکونومیست سنگاپور در سال گذشته میلادی گران ترین شهر دنیا شد و در رتبه 1 قرار گرفت و بعد ...
  3. سفر به مالزی - بخش دوم - 2 Malaysia

(توضیح : بخش اول نوشته : سفر به مالزی بخش نخست -1 Malaysia - )

(توضیح :برای دیدن تصاویر بزگتر روی عکس ها کلیک کنید )

در شهر الکترونیک یا پایتخت جدید اداری مالزی ساختمان ها و پل های معروف دنیا تا 70 % شبیه سازی شده اند . بناهایی مثل تاج محل ...( تصویر سمت چپ بنای مسجد صورتی است که مختص مالزی هست )

...
  4. سفر به مالزی بخش نخست -1 Malaysia

زمستان امسال (1392) فرصتی شد تا سفری کنم به یکی از بلاد امت اسلامی "مالزی" . اطلاعات کامل در مورد مسافرت به Malaysia در سایت های معتبر داخلی و خارجی فراوان هست ، منتها اینجا از زاویه دید من می تونید یه نگاهی سریع و کوتاه کنید و همین طور تعدادی از 950 عکسی که از مالزی و سنگاپور در مدت 8 روز گرفتم رو ببینید. سعی می کنم مطالب و تصاویری باشه که کمتر در سایت های دیگه هست.

( برای دیدن عکس ها در سایز بزرگتر باید روی تصاویر کلیک کنید- 6 عکس اول با موبایل بوده اما سایر عکس ها با کیفیت هستند هرچند به
    ...
  5. php - How to use variable inside and outside class function

In this example I will show how to use variables inside and outside class functions : php :

روش استفاده از متغییر در داخل و خارج از کلاس : php :

For instance , We have a file : "myclasses.php " and codes are :

کد PHP:
    <?php
    class myclass{

public 
    $myvar1;

public static 
    $myvar2 ;

function 
    myfunction(){

$a =1+1;