Mohsen

1. سفر به ترکیه استانبول بخش نخست Istanbul

از شهرهای دنیای قدیم تفلیس رو دیده بودم و این بار فرصتی شد تا سفری کنم تنهایی به استانبول - ترکیه .
    در مورد شهرهای ترکیه و خصوصا استانبول مطلب به فارسی زیاد هست و در چند سال اخیر مقصد مسافرتی بیشتر هموطنان است به خاطر همین من دیگه مطلب تکراری نمی گم و با یه جستجوی ساده در اینترنت می تونید اطلاعات لازم با جزییات در مورد جاهای دیدنی و حتی قیمت ها و دسترسی ها را بیابید. قصدم از این نوشتار این هست که از زاویه دید من هم با من همسفر بشید و تجربه این مسافرت را هم به اشتراک بگذارم.

...
  2. کتاب تاریخی " فحشا در رشت " نوشته مهدی داودی - ایران سال 1325

دانلود کتاب تاریخی " فحشا در رشت " نگارش " مهدی داودی " - رشت -ایران سال 1325

زنده یاد مهدی داودی از بزرگان تاثیرگذار و متفکری نویسنده و اندیشمند بود که در زادگاهش شهر " رشت " زندگی می کرد. سال ها قبل یعنی در دوران راهنمایی و دبیرستان به واسطه پدرم موفق شدم که از نزدیک ایشان را ملاقات کنم. این تنها خاطره ای هست که از ایشان ...
  3. ناگفته سفرنامه گرجستان - باتومی -بخش دوم

ناگفته های سفرنامه گرجستان - باتومی -بخش دوم :

باتومی بندری توریستی است و آهنگ پیشرفتش از تفلیس بیشتر . من تفلیس را بیشتر دوست داشتم ، هم به خاطر فضای تاریخی اش و هم مردم خونگرم . به علت نزدیکی باتومی با مرز ترکیه بسیاری از مردم شهرهای مرزی ترکیه برای کار به باتومی می آیند و نیز متقابل هم مردم باتومی به ترکیه می روند.

...
  4. نا گفته های سفرنامه گرجستان - باتومی -بخش نخست

ناگفته های سفر به گرجستان - باتومی : Georgia Batumi

در گرجستان سالهاست که کمونیسم تبدیل به یه خاطره تلخ شده که فقط اثرات نه چندان خواستنی اش ،جامعه و مردم آن دیار را خراشیده و هرچند که آثار زخم هایش پیداست ، رویای پیوستن به اتحادیه اروپا و رسیدن به چنین استانداردی ... هدف ...
  5. سفر به گرجستان - تفلیس Georgia - Tbilisi

سفری یک هفته ای به گرجستان (تفلیس - باتومی) Georgia - Tbilisi - Batumi :

عکس های بالا نمایی کلی از شهر تفلیس هستند که با توجه به تعداد کم برج های طبقاتی در این شهر بیشتر مکان های دیدنی و معروف در عکس مشخص هست (از پل صلح تا کلیساها و ... ) . برای مطالعه یک سفرنامه کامل از گرجستان می تونید به وبلاگ "بیا تا برویم " مراجعه کنید.

(برای دیدن عکس ها در
    ...