Most Popular Blogs

1. نا گفته های سفرنامه گرجستان - باتومی -بخش نخست

ناگفته های سفر به گرجستان - باتومی : Georgia Batumi

در گرجستان سالهاست که کمونیسم تبدیل به یه خاطره تلخ شده که فقط اثرات نه چندان خواستنی اش ،جامعه و مردم آن دیار را خراشیده و هرچند که آثار زخم هایش پیداست ، رویای پیوستن به اتحادیه اروپا و رسیدن به چنین استانداردی ... هدف ...
  2. ناگفته سفرنامه گرجستان - باتومی -بخش دوم

ناگفته های سفرنامه گرجستان - باتومی -بخش دوم :

باتومی بندری توریستی است و آهنگ پیشرفتش از تفلیس بیشتر . من تفلیس را بیشتر دوست داشتم ، هم به خاطر فضای تاریخی اش و هم مردم خونگرم . به علت نزدیکی باتومی با مرز ترکیه بسیاری از مردم شهرهای مرزی ترکیه برای کار به باتومی می آیند و نیز متقابل هم مردم باتومی به ترکیه می روند.

...
  3. +7 ielts آیلتس بالاتر از 7 و تجربه آزمون

با توجه به اینکه برای گرفتن آیلتس 7 و بالاتر در هر چهار مهارت ( Listening,Reading,Writing,Speaking) از منابع مختلفی در اینترنت استفاده کرده ام می خواستم پس از اخذ نمره مورد نظر تجربیات خودم را منتشر کنم تا به نوعی ادای دین باشد و شاید تجربه من و یا زاویه دید من برای کسی بتونه مفید باشه. اما عنوان اینکه 9 بار در امتحان شرکت کردم و بیش از یک سال تلاش مداوم شاید آن قدر ها امیدوار کننده نباشد اما به هر حال تجربه هست.
    سعی می کنم به طور خلاصه ...
    تصاویر کوچ فایل پیوست فایل های پیوست شده
  4. تبریز و نگاهی کوتاه

فرصتی شد تا دو روز و نیم در تبریز اقامت داشته باشم. سفری جالب و متفاوت با سفر قبلی به اصفهان بود. اگرچه امکانات توریستی اصفهان بسیار به روزتر و منسجم تر هست . تعدادی از عکس هایی که خودم گرفتم رو اینجا می ذارم .

توجه : " با کلیک روی هر عکس می توانید آن را در سایز بزرگتر مشاهده کنید. "

نمایی از سقف مسجد کبود تبریز :

از موزه آذربایجان تبریز :

...
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12